Blog > Komentarze do wpisu
Miss Poland Earth 2017

FINAŁ MISS POLAND EARTH 2017

Organizator: Fundacja Miss Egzotica - Serafina Ogończyk-M±kowska

Data i miejsce: 15 lipca 2017 r., Klub La Playa Warszawa

Jury: V. Abbey, M. Ho, M. Kucharska, S. Ogończyk-M±kowska

Prowadzenie: P. Zelt

Choreografia: S. Gałczyńska

Gwiazda wieczoru: Unique Ladies

Laureatki: Miss Poland Earth - Dominika Szymańska

Vicemiss: Milena Rokicka i Ludwika Cichecka

Konkursy międzynarodowe:

 • Milena Rokicka - Miss Global Beauty Queen 2017 (Korea Pd.) - Top 15
 • Dominika Szymańska - Miss Earth 2017 (Filipiny)

--------------

W 2017 roku z rynku znikn±ł istniej±cy przez 2 lata konkurs Miss Poland World, ale za to pojawił się nowy - Miss Poland Earth, który miał wyłonić polsk± delegatkę na konkurs Miss Earth.

Pierwsza edycja odbyła się 15 lipca 2017 r. w Warszawie, w plażowym klubie La Playa. Organizatork± była fundacja Miss Egzotica na czele z Serafin± Ogończyk-M±kowsk±.

W finale udział wzięło 14 dziewczyn, w¶ród których pojawiła się spora grupa piękno¶ci znanych fanom z udziału w innych konkursach piękno¶ci.

Galę poprowadził Piotr Zelt. Jury, w którego składzie znalazła się m. in. sama Serafina Ogończyk-M±kowska, Miss Egzotica 2017 Victoria Abbey oraz dwie poprzednie polskie reprezentantki na konkursie Miss Earth - Magdalena Kucharska i Magdalena Ho miało niełatwe zadanie.

Ostatecznie koronę Miss Poland Earth 2017 i prawo reprezentowania naszego kraju na tym prestiżowym konkursie otrzymała Dominika Szymańska z Bydgoszczy, która ma już na swoim koncie tytuł I Vicemiss Polonia 2016!

Tytułami Vicemiss podzieliły się Milena Rokicka z Warszawy (finalistka Miss Polski 2015) oraz Ludwika Cichecka (finalistka Miss Polonia 2016), a Top 6 zasiliła także m. in. Kamila Wasilewska - II Vicemiss Polski 2014.

poniedziałek, 17 lipca 2017, katarzyna.zebrowska

Polecane wpisy

 • Miss Polski 2017

  Organizator: Nowa Scena Data i miejsce: 3 grudnia 2017 r.; Hala Lodowa MOSiR w Krynicy Zdroju Prowadz±cy: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz Jury: V. Piekut,

 • Miss Polonia 2017

  Finał Miss Polonia '17 Organizatorzy: Biuro Miss Polonia i Agencja Igo-Art Data i miejsce: 26 listopada 2017 r., Hotel Narvil w Serocku k. Warszawy Prowadzenie

 • Zdjęcia od Joanny Strykowskiej

  Zdjęcia z prywatnego archiwum Joanny Strykowskiej