Blog > Komentarze do wpisu
Miss Poland Earth 2017

FINAŁ MISS POLAND EARTH 2017

Organizator: Fundacja Miss Egzotica - Serafina Ogończyk-M±kowska

Data i miejsce: 15 lipca 2017 r., Klub La Playa Warszawa

Jury: V. Abbey, M. Ho, M. Kucharska, S. Ogończyk-M±kowska

Prowadzenie: P. Zelt

Choreografia: S. Gałczyńska

Gwiazda wieczoru: Unique Ladies

Laureatki: Miss Poland Earth - Dominika Szymańska

Vicemiss: Milena Rokicka i Ludwika Cichecka

--------------

W 2017 roku z rynku znikn±ł istniej±cy przez 2 lata konkurs Miss Poland World, ale za to pojawił się nowy - Miss Poland Earth, który miał wyłonić polsk± delegatkę na konkurs Miss Earth.

Pierwsza edycja odbyła się 15 lipca 2017 r. w Warszawie, w plażowym klubie La Playa. Organizatork± była fundacja Miss Egzotica na czele z Serafin± Ogończyk-M±kowsk±.

W finale udział wzięło 14 dziewczyn, w¶ród których pojawiła się spora grupa piękno¶ci znanych fanom z udziału w innych konkursach piękno¶ci.

Galę poprowadził Piotr Zelt. Jury, w którego składzie znalazła się m. in. sama Serafina Ogończyk-M±kowska, Miss Egzotica 2017 Victoria Abbey oraz dwie poprzednie polskie reprezentantki na konkursie Miss Earth - Magdalena Kucharska i Magdalena Ho miało niełatwe zadanie.

Ostatecznie koronę Miss Poland Earth 2017 i prawo reprezentowania naszego kraju na tym prestiżowym konkursie otrzymała Dominika Szymańska z Bydgoszczy, która ma już na swoim koncie tytuł I Vicemiss Polonia 2016!

Tytułami Vicemiss podzieliły się Milena Rokicka z Warszawy (finalistka Miss Polski 2015) oraz Ludwika Cichecka (finalistka Miss Polonia 2016), a Top 6 zasiliła także m. in. Kamila Wasilewska - II Vicemiss Polski 2014.

poniedziałek, 17 lipca 2017, katarzyna.zebrowska

Polecane wpisy

  • Wywiad z Magdalen± Kucharsk±

    Magdalena Kucharska - reprezentantka Polski na konkursie Miss Earth 2016 Witam Cię Magdo. Od czasu, kiedy wróciła¶ z Filipin, minęło już trochę czasu. Kiedy ter

  • Wywiad z Paulin± Rułk±

    Paulina Rułka - finalistka Miss Polonia 2016, Top 15 Miss Intercontinental 2016 Wywiad, który przeprowadziłam dla Globmiss w kwietniu 2017 r. Witam Cię Paulino

  • Magdalena Bieńkowska

    Magdalena Bieńkowska ma 22 lata, pochodzi z Mikołajek, ale od trzech lat mieszka i studiuje w Warszawie. Obecnie rozpoczęła studia magisterskie na kierunku Międ