poniedziałek, 26 listopada 2018
Miss Polonia 2018

Finał Miss Polonia '18

Organizatorzy: Biuro Miss Polonia i Agencja Igo-Art

Data i miejsce: 10 listopada 2018 r., Hotel Narvil w Serocku k. Warszawy

Prowadzenie: O. Janiak, P. Kazadi

Gwiazda wieczoru: S. Harb, M. Grędziński

Jury: A. Spieczyńska, J. Piątek Włodarczyk, Y. Reyes, E. Wachowicz, T. Ciachorowski, S. Terrazzino, M. Mikołajczak, M. Korcz

Laureatki:

Miss Polonia - Milena Sadowska

Vicemiss Polonia - Martyna Górak i Patrycja Woźniak

Konkursy międzynarodowe:

  • Martyna Górak - Miss Global Beauty Queen 2015 (Korea Pd.) - Top 15 + Miss Cherish

***

Miss Polonia w 2018 r. miała zostać wybrana po raz 40. Z tej okazji na finałowej gali pojawiły się Miss i Vicemiss Polonia z wielu roczników. Joanna Michalska, Karina Wojciechowska, Ewa Wachowicz, Aleksandra Spieczyńska, Agnieszka Zielnińska, Roksana Jonek, Izabela Opęchowska, Justyna Bergmann, Joanna Drozdowska, Barbara Tatara, Agata Biernat, Paulina Panek, Katarzyna Włodarek, Magdalena Swat i Malwina Ratajczak swoją obecnością zaszczyciły i uświetniły finałowy wieczór. Koncert po raz trzeci z rzędu odbył się w Hotelu Narvil w Serocku k. Warszawy. W siedmiu wyjściach pokazało się na wybiegu 20 finalistek, wśród których po kilkuletniej przerwie znowu znalazła się przedstawicielka Polonii - Agata Dorodko z Litwy.

Koncert transmitowany był na żywo w internecie. Do grona prowadzących poza Oliwierem Janiakiem dołączyła Patrycja Kazadi.

Miłym akcentem było zaproszenie do grona jurorów międzynarodowej piękności - swoją urodą olśniła Yaritza Reyes - I Vicemiss World 2016. Poza nią przy sędziowskim stole zasiadły również m.in. Ewa Wachowicz, Aleksandra Stajszczak i Agata Biernat, która tuż po zakończeniu finału wylatywała do Chin na konkurs Miss World.

Jedną z faworytek była 23-letnia, piękna i mądra studentka prawa Martyna Górak z Kiedrzyna, która 4 lata wcześniej brała udział w finale konkursu Miss Polski i miała już na swoim koncie międzynarodowy sukces. Ostatecznie Martyna zajęła drugie miejsce, zdobywając tytuł I Vicemiss Polonia.

Tego wieczoru bezkonkurencyjna była natomiast 19-letnia Milena Sadowska z małopolskich Babic, piękna brązowooka blondynka. Milena jest studentką I roku dziennikarstwa na Uniwesytecie Papieskim w Krakowie. Nigdy wcześniej nie startowała w żadnym innym konkursie piękności, ani też nie pracowała jako modelka. Łączna pula nagród dla najpiękniejszej wyniosła prawie 50 000 zł

Top 3 uzupełniła kolejna 19-latka, Patrycja Woźniak z Łasku.

20:05, katarzyna.zebrowska , Miss Polonia 2018
Link Dodaj komentarz »