piątek, 07 października 2016
Zdjęcia od E. Mielnickiej

Zdjęcia z prywatnego archiwum Ewy Mielnickiej - Miss Polski 2015

Zdjęcia od E. Mielnickiej

Zdjęcia od E. Mielnickiej

Zdjęcia od E. Mielnickiej

17:12, katarzyna.zebrowska , Miss Polski 2014
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 października 2016
Zdjęcia od Ewy Mielnickiej

Zdjęcia z prywatnego archiwum Ewy Mielnickiej - Miss Polski 2014

Zdjęcia od E. Mielnickiej

Zdjęcia od E. Mielnickiej

Zdjęcia od E. Mielnickiej

19:40, katarzyna.zebrowska , Miss Polski 2014
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 sierpnia 2016
Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia z prywatnego archiwum Agnieszki Wasilewskiej - I Vicemiss Polski 2014

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

22:46, katarzyna.zebrowska , Miss Polski 2014
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia z prywatnego archiwum Agnieszki Wasilewskiej - I Vicemiss Polski 2014

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

Zdjęcia od A. Wasilewskiej

21:16, katarzyna.zebrowska , Miss Polski 2014
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 stycznia 2016
Wywiad z Agnieszką Wasilewską

Agnieszko, witam Cię ponownie i gratuluję! Podbiłaś Kanadę swoją urodą, na konkursie Miss Globe 2015 awansowałaś do Top 15!

Jestem bardzo zadowolona z mojego wyniku. Jest mi bardzo miło, że znalazłam się w ścisłej 15. najpiękniejszych dziewczyn z całego świata, a gdy myślę o samym konkursie Miss Globe, pierwsze moje skojarzenie to wspaniały czas i przygoda życia. 
Przyznam, że zazdroszczę Ci przede wszystkim tej podróży. Kanada to od wielu lat numer 1 na mojej mapie państw do odwiedzenia. A jakie wrażenie wywarła na Tobie?
Kanada to bardzo piękny kraj, który różni się bardzo od Polski, nie tylko krajobrazem, ale przede wszystkim mentalnością ludzi i ich podejściem do życia. W ciągu prawie 3 tygodni, które spędziłam na zgrupowaniu, miałam okazję bardzo dobrze poznać okolice Toronto i samo miasto. Najbardziej zachwycił mnie jednak widok sławnego wodospadu Niagara. Nie da się opisać słowami, jak niesamowicie wygląda na żywo tak piękne dzieło natury. I właśnie możliwość zwiedzenia wielu miejsc w nowym dla każdej z nas kraju podobała mi się podczas zgrupowania MG najbardziej.
No właśnie, pamiętajmy, że w Kanadzie byłaś przede wszystkim jako reprezentantka Polski na konkursie Miss Globe. A zatem wróćmy do samej imprezy. Jak oceniasz organizację zgrupowania?
Zgrupowanie było przygotowane prawie idealnie. Każdy dzień przynosił nam nowe doświadczenia i poza możliwością zwiedzania, te atrakcje dostępne dla wszystkich uczestniczek najbardziej mi się podobały. Najbardziej zaskakującą rzeczą podczas zgrupowania była dla mnie natomiast możliwość odwiedzenia wielu klubów w Toronto podczas różnego rodzaju eventów. Podczas pobytu nie odczułam nic, co było dla mnie trudne. Może ewentualnie poza samą podróżą do Kanady, która trwała prawie 12 godzin oraz przestawieniem się na inną strefę czasową. Różnica to 6 godzin w porównaniu do czasu polskiego. Jednak na szczęście dotarłam na miejsce w godzinach wieczornych czasu lokalnego, więc od razu mogłam wypocząć przed kolejnym dniem. 
A jaka panowała atmosfera pomiędzy Wami – uczestniczkami konkursu? Było sympatycznie, czy też dało się odczuć rywalizację? Jak dziewczyny znosiły intensywne przygotowania?
Atmosfera przez całe zgrupowanie była bardzo przyjazna, a przygotowania były przyjemne, w większości opierające się na atrakcjach dla kandydatek. Nie spotkałam się z żadnymi skandalami, plotkami, a jeśli nawet miałyby one miejsce, to nie interesowałoby mnie to na tyle, aby poświęcać temu czas, ponieważ pojechałam tam dobrze się bawić i wrócić z pięknymi wspomnieniami. Podczas zgrupowania bardzo bliski kontakt nawiązałam z reprezentantką Czech. Na szczęście jesteśmy sąsiadkami i planujemy wykorzystać to i spotkać się jeszcze w tym roku. 
No nie wierzę, konkurs międzynarodowy, gra o wysoką stawkę i nie ma złośliwości, zazdrości, chowania sobie bikini, łamania obcasów? Może chociaż pojawiły się jakieś faworytki budzące zawiść koleżanek, jakieś typowania - „ta ma szansę, ta nie ma”, może jakieś komentarze po gali, że np. wygrała nie ta, która powinna?
Koncert finałowy był zorganizowany dobrze. Atmosfera według mnie nie była tak nerwowa, jak na samej gali Miss Polski. Widać było, że wszystkie dziewczyny są już obyte z takimi imprezami i traktują to jako zabawę i przygodę. Ja sama też tak właśnie traktowałam cały konkurs. Nie zagłębiałam się w to, kto ma szansę na znalezienie się w TOP 5, ani nie miałam swoich typów. 
Wybory dobiegły końca, wróciłaś do Polski i...? Co przywiozłaś sobie z Kanady i z konkursu Miss Globe? Czy otrzymałaś jakieś ciekawe propozycje? Czy ten wyjazd będzie tylko jednorazową przygodą, czy też zaowocuje jakimiś kontraktami na przyszłość?
Z samej Kanady i nie tylko przywiozłam bardzo wiele - tysiące zdjęć na komputerze, piękne wspomnienia, nowe znajomości, przyjaźń z koleżanką z sąsiedniego kraju, pamiątki z Kanady oraz kilkadziesiąt pamiątek od koleżanek z całego świata. Podczas konkursu nawiązałam nowe znajomości, dzięki czemu dostałam również kilka propozycji, które rozważam. 
Nie mogłabym jednak przeżyć tego wszystkiego, gdyby nie wsparcie i pomoc wielu osób i firm, którym w tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować.
Chciałabym podziękować przede wszystkim Moim Bliskim, którzy wspierali mnie podczas prezentowania mojego cudownego kraju w czasie konkursu Miss Globe 2015 oraz Moim wszystkim Fanom, którzy miłymi wiadomościami, komentarzami i wsparciem na moim fanpage’u oraz instgramie również mocno kibicowali i dodawali mi otuchy. 
Dodatkowo chciałabym podziękować Biuru Miss Polski i kilku firmom, które pomogły mi w przygotowaniu na konkurs: 
· toruńskiej firmie odzieżowej Eidos Fashion (eidos.pl), która zaprojektowała i uszyła specjalnie dla mnie suknię wieczorową oraz strój narodowy, a także podarowała kilka sukienek na całe zgrupowanie
· toruńskiej firmie odzieżowej Babyloon, która udostępniła mi piękne sukienki, w których mogłam prezentować się podczas zgrupowania
· firmie jubilerskiej Kubaccy z Chełmna, która wypożyczyła mi piękne komplety biżuterii, w których wystąpiłam nie tylko na zgrupowaniu, ale także na samej gali finałowej 
· toruńskiej firmie obuwniczej Brooman (brooman.pl), która udostępniła mi kilka par butów, w których mogłam prezentować się podczas zgrupowania
· ogólnopolskiej sieci salonów kosmetycznych Laser DeLux (laserdelux.pl), która przygotowała moją skórę na zgrupowanie Miss Globe 
· toruńskiej firmie fryzjerskiej Ola Dubiel (oladubiel.pl), która przez cały rok zadbała o stan moich włosów
Serdecznie dziękuję! Mój sukces jest również Waszym sukcesem!
08:03, katarzyna.zebrowska , Miss Polski 2014
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7